Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Triumph STREET TRIPLE on urheilullinen moottoripyörä, joka sopii kuin nenä päähän kesän seikkailuihin. Tämä vähän ajettu kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla ja huollettu säännöllisesti. Varustukseen kuuluu Quickshifter, SW-Motecin sivulaukut ja Scrolling Led-vilkut, jotka tekevät ajamisesta sujuvaa ja näyttävää. Flyscreeny ja Tailtidy viimeistelevät tyylin, kun taas TC ja ABS pitävät huolen turvallisuudesta. Jos tämä Triumph STREET TRIPLE voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 45-MFA |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 3000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | STREET TRIPLE |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- 1.omistajalta
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja( viim 1500km kohdalla)
- Quickshifter
- SW- Motecin sivulaukut pikakiinnikkein
- Scrolling Led-vilkut
- Flyscreeny
- Tailtidy
- TC
- ABS
- Kahvanlämppärit
- Kaatumaraudat
- Bluetooth
- Ajodynamiikan valinta
- 130 hv
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.4.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.4.2023 |
| Kuutiotilavuus | 765 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 384 kg |
| Omapaino | 188 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI